Nástraha HALODORÁDÓ Tornado Wafter

HAL-HD13065
Výber variantu
5,10 €
S DPH
Na sklade

Nástraha HALODORÁDÓ Tornado Wafter

V ponuke značky Haldorádó môžete nájsť viac noviniek ale pravdepodobne nástrahy Tornado Wafter zaujmú pozornosť rybbárov najviac. Tieto nástrahy sú jedinečné, neokukané a astraktívne

Medzi rybármi sú populárne také nástrahy ktoré efektívne vypúšťajú arómy alebo kalia vodu. V našej ponuke takéto nástrahy chýbali ale nepretržite sme skúšali, vyvíjali kým sme sa dopracovali k finálnemu produktu ktorý Vám práve teraz predstavujeme. Pozrime sa čo je to vlastne za nástrahu, v čom spočíva jej tajomstvo, čo dokáže nová nástraha Tornado Wafter.

Novú, neokukanú, atypickú nástrahu Tornado Wafter sme vytvorili pre všetkých rybárov, ktorý lovia hlavne kapry, karasy a väčšie biele ryby a pre všetkých rybárov, ktorý sa zaujímajú o novinky a radi skúšajú niečo nové. Samozrejme táto nástraha je vhodná aj pre súťažný rybolov.

Musím poznamenat, že nástraha má zaujímavý tvar, čo si všimne rybár hňeď v prvej sekunde. Tento tbar sa nepodobá ani na peletu ani na boilies, vytvorili sme špeciálny tvar nástrahy. Napadlo nás vytvoriť práve takýto tvar nástrahy z toho dôvodu, že niektorý rybári, samozrejme aj my, keď máme menej záperov tak skúšame orezať pelety či boilies aby sme dosiahli celkom iný tvar nástrahy a aj tým zaujali pozornosť rýb.

Dbali sme na to aby bola nástraha kriticky vyvážená. To znbamená, že ak jednu nástrahu napichnete na 10mm nástrahový osteň tak sa bude vznášať ina nástraha ale nebude mať takú silu aby nadvihla aj háčik.

Nástraha po dopade do vody začína byť za pár sekúnd aktívna. To znamená že začne zo seba vypúštať inzenzívnu arómu a viditeľný mrak. Samozrejme nie je dobré ani to, ak nástraha v priebehu pár sekúnd vypustí zo seba všetko ani to nieje dobré ak nástrahe treba aj hodina kým začne pracovať a práve pre to sme skúšali zostaviť takú nástrahu aby pracovala vo vode po pár sekundách po dopade ale svoje aktraktanty vypúšťala postupne hoci aj jednu hodinu.

Ešte tu nepadlo slovo o použitých príchutiach a arómach. Ponúkame vám tieto nové nástrahy v 4 rôznych farebných prevedeniach a v 4 roznych príchutiach. Sladká Jahoda je červená, N-Butyric+Ananás je žltá, Rokfortský syr je oranzový a Perník je hnedý.

Balenie: 30g

Priemer: 12mm

Haldorádó
HAL-HD13065
5 položky

Špecifické referencie