Nástraha HALDORÁDÓ Tornado Pop Up XL

HAL-HD16295

Príchute HLADORÁDÓ
5,10 €
S DPH
Na sklade

Tornado Pop Up XL je špeciálne tvarovaná, mimoriadne atraktívna, varená, plávajúca návnada, ktorá si dokáže udržať tvar a vztlak vo vode po celé dni a neustále vyžaruje svoju príťažlivú chuť a arómu, ale nie „fajčí“! Môže byť použitý perfektne sám o sebe na ponúknutie zdvihnutej návnady, ale skutočne sa odporúča na vyváženie a vyplávanie iných návnad. Základnou návnadou potom môžu byť tigrie orechy, menšie alebo rozpolené boilies, väčšie pelety z návnady a kukuričné ​​zrná. O veľkosti 15 mm. Naše skúsenosti ukazujú, že táto veľkosť je nevyhnutná na to, aby dokonale zodpovedala vlastnostiam uvedeným vyššie.

Za zmienku tiež stojí, že textúra nástrah Pop Up XL je podstatne masívnejšia ako textúra nástrah Tornado Wafter, tento typ vôbec nezmäkne, nebude mať želatínový povrch. Vďaka týmto vlastnostiam je to dokonalá veľká rybia návnada, dá sa efektívne použiť na vyčkávací, selektívny rybolov, kde nie je cieľom zväčšiť množstvo, ale veľkosť! Špeciálne sa odporúča pri selektívnom love veľkých kaprov a amurov!

Táto produktová rada je k dispozícii v rovnakých príchutiach ako verzia pre pochúťky: sladké jahody, rokfort, syr N-butyric a ananás, perník, mango, cesnak a mandle, punč a mäta.

Haldorádó
HAL-HD16295
2 položky

Špecifické referencie