• Novinka

Korda GOO Power Smoke

KO-KGOO01
Príchute MAINLINE
16,49 €
S DPH
Nie je na sklade - na objednávku

Tutti Frutti: Veľa vecí, ktoré platia pre Pineapple Power Smoke, platí aj pre Tutti. Hlavné rozdiely by boli veci ako pH. Ananásová sila je kyslá a má skutočný vplyv na rôzne vody. Väčšinu roka je šetrný k PVA, ale vždy nezabudnite fľašu dobre pretrepať, aby sa ingrediencie rovnomerne rozdelili. Najlepšie je to počas teplejších mesiacov, keď sa počasie vyšplhá na 15 či 16 stupňov, teda naozaj jar a leto.

Pineapple:Pineapple Power Smoke je skvelý, keď sa aplikuje priamo na PVA tyčinky. Ak lovíte na tečúcej vode a chcete rýchlo dostať nejakú atrakciu do vody, potom poťahovacie tyčinky fungujú dobre. Môžete ho použiť na zigy. Juhoafričania skutočne sušia tieto veci na ich zig penu.

Almond:Hrubší z dvoch mandľových návnad je ideálny na nanášanie háčikových návnad. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov opakovane natierajte a sušte návnady s háčikmi, aby ste vytvorili háčikové návnady, ktoré na celé hodiny pumpujú príťažlivosť. Nielenže je táto kombinácia plná silných atraktorov, ale vytvára aj návnady, ktoré majú živú ružovú farbu.

Halibut Haze: Halibut je len úžasný atraktor na lov rýb a Halibut Haze Goo nie je iný. Je to rybacia príchuť s miernym ovocným nádychom. Niektoré zahrnuté príchute tomu dávajú ten mierny uhol, ten nepatrný rozdiel. Je veľmi hustý, takže skvele priľne k vonkajšej strane návnad. V letných mesiacoch na ňom poriadne nakopnete a zamilujú si ho kaprári aj mreny. Skvele sa suší na háčiky aj na sáčky a nebojte sa ho skombinovať s ovocnou príchuťou alebo niečím iným.

Spicy Squid: Je veľmi sladký a silný ako náš mandľový ružový mocný dym. Tiež dopĺňa dym najvyššej návnady Squid. Má oveľa hustejšiu konzistenciu, ktorú možno použiť na PVA vrecká a tiež sušiť na háčikové návnady ako dvojdielny proces s návnadou Squid Supreme najskôr dymom. Obe tieto kalmáre vytvárajú ružový mrak, ktorý, hoci je jemný, poháňa kapry ako divé. Toto sa v posledných rokoch vo veľkej miere využívalo a vynikajúce výsledky hovoria samy za seba.

KORDA
KO-KGOO01

Špecifické referencie