• Novinka

Power banka Delphin POWERA / 30 000mAh

DEL-101002850

Power banka, ktorá sa stane vašim nenahraditeľným pomocníkom počas rybárskych výprav, pobytoch v prírode či na cestách, kde nie je k dispozícií okamžitý prístup k elektrine.

49,95 €
S DPH
Nie je na sklade - na objednávku

Vďaka kapacite až 30 000 mAh vám poskytne dostatočnú zásobu energie, nech už sa budete nachádzať kdekoľvek. Poľahky s ňou niekoľkokrát dobijete mobilný telefón, čelovku, akčnú kameru, či iné elektronické príslušenstvo.

Veľkou výhodou sú dva výstupné USB porty, vďaka ktorým je možné dobíjať dve zariadenia naraz. Jeden z výstupných portov disponuje prúdom 1A, pričom druhý s prúdom 2A sa postará o extra rýchle dobitie elektroniky.

Digitálny LCD displej vám vždy spoľahlivo ukáže zvyšnú kapacitu, pričom po minutí celej energie je možné ju poľahky dobiť vďaka dvom vstupným USB portom (Micro USB, USB-C).

Pre zaručenie maximálnej bezpečnosti je Powera opatrená ochranou proti prepätiu, prehriatiu či skratu. Vďaka ochrane proti prebitiu sa ju nemusíte obávať ponechať na nabíjačke aj keď je dobitá na 100%. Rovnako tak sa nemusíte obávať minutia celej kapacity, keďže je vybavená aj ochranou proti nadmernému vybitiu.

V prípade potreby je možné si s ňou aj posvietiť a to vďaka zabudovanej LED dióde, ktorá sa rozsvieti po dvojitom stlačení tlačidla na boku.


Technické parametre:
Rozmery: 150x70x30mm
Batéria: Li-ion
Kapacita: 30 000 mAh
Vstupy: Micro USB, USB-C
Výstupy: DC 5 V/2 A, DC 5 V/1 A
Hmotnosť: 612 g

DEL-101002850

Špecifické referencie