w3c

w3c

IMI Rybárstvo - rybárske potreby a e-shop v Nitre

IMG-20231130-WA0000.jpg IMG-20231130-WA0001.jpg

Sme nielen najväčšia predajňa svojho druhu v Nitre, ale aj jeden z najväčších špecializovaných rybárskych obchodov vôbec.
Naše IMI Rybárstvo má okolo 400 štvorcových metrov predajnej plochy. Venujeme sa hlavne vybavenosti na lov kaprov a feeder, ale v sortimente svetových rybárskych značiek sú aj potreby na lov sumcov a vybavenie pre rybárov loviacich na prívlač.
Na trhu sme už od roku 2003 a po celý tento čas sa snažíme vyhovieť všetkým, aj veľmi špecifickým požiadavkám zákazníkov, ktorí pri vode trávia dlhé hodiny čakajúc na záber.

A čím sme okrem veľkosti iní? Nuž najmä prehľadným usporiadaním predajne, širokým výberom návnad, nástrah a rybárskych pomôcok a tiež bezproblémovým parkovaním hneď pri vstupe do predajne.

Nemáme vyhradenú cieľovú skupinu, sme tu pre všetkých, ktorí milujú rybolov. Už 20 rokov vytrvávame v našej filozofii kvalitných služieb a širokého sortimentu, lebo všade tam, kde je kvalita, sú aj spokojní zákazníci.

„Sme IMI a sme na to náležite hrdí!“

Pre celý tím IMI je veľkou výzvou a zodpovednosťou viesť značku IMI správnou cestou k hlavnému cieľu: spokojnosti zákazníkov.
IMI si váži svojich zákazníkov, pretože majú najväčšiu zásluhu na našej propagácii. Nepotrebujeme výraznú marketingovú podporu práve vďaka priaznivým referenciám svojich zákazníkov.

Naše poslanie: vlastnou cestou k spokojnému zákazníkovi.

Priateľské prostredie.

Naše hodnoty:  
- zodpovednosť
- otvorenosť
- dôvera
- spolupráca
- pozitivita 

VEĽKÝ VÝBER RYBÁRSKEHO VYBAVENIA

Rybolov je viac ako chytať ryby! Rybolov je zážitok, výzva, trpezlivosť, sebapoznanie a súťaživosť! - ako praktizujúci rybári tomu veríme.

Preto sa snažíme v našej kamennej predajni a našom internetovom obchode ponúkať všetky rybárske potreby a potreby, ktoré pomáhajú premeniť rybolov na skutočný zážitok.
Či už ste začínajúci rybár alebo profesionálny rybár, ktorý pozná množstvo trikov, v našej kamennej predajni alebo v našom internetovom rybárskom obchode určite nájdete to správne vybavenie pre váš štýl a rutinu.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI RYBÁRSKEHO MARKETU IMI

Začiatky rybárskeho obchodu:
Láska k rybárčeniu sa prejavovala na pravidelných rybárskych výpravách a popri inom biznise nemal vtedajší majiteľ firmy v úmysle otvoriť si rybársky obchod.
Práve pre jeho vášeň pre rybolov však mnohí vedeli, že ak mu chcú priniesť prekvapenie, bude úspešné, ak bude súvisieť s rybolovom. Stalo sa, že okrem zvyčajných drobností dostal od známeho vracajúceho sa zo zahraničia rybársky časopis.
Čo bolo najväčším prekvapením v tomto zahraničnom rybárskom magazíne?
Skutočnosť, že neobsahovali takmer žiadne značky, s ktorými sa predtým stretol domáci rybár! Bol plný rybárskych produktov od výrobcov, ktorí už boli svetovými značkami, ako FOX alebo Shimano.
Vtedy vznikla myšlienka:
Priniesť tieto kvalitné svetové značky na domáci trh rybárskych potrieb!
Pri otvorení rybárskeho obchodu v roku 2003 sa majiteľ od prvej minúty riadil takými úvahami, že do regálov bolo možné umiestniť len kvalitné rybárske potreby. Odvtedy sa to nezmenilo...

ZAMESTNANCI RYBÁRSKEHO OBCHODU A RYBÁRSKEHO WEBU IMI

KOHO V NAŠEJ PREDAJNI STRETNETE, KTO VÁM ZABALÍ OBJEDNÁVKU?
Naša rybárska predajňa pozostáva len zo zamestnancov, ktorí sa venujú rybolovu, všetci sú nadšenci rybolovu a kompetentní rybári.
Poznajú nielen rôzne rybárske štýly a zvláštnosti rybárskych vôd, ale aj ochotne a pravidelne pri vlastnom rybolove skúšajú produkty značiek, ktoré ponúkame, a tak poznajú rybárske potreby a rybárske náčinie nielen podľa toho, čo je popísané a uvedené výrobcom a distribútorom!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: